Huis verkopen
€ 383.000
Oppervlakte 383 m²
Perceel 6160 m²
Aantal kamers 12 kamers

A37079AMB03 &#8211: Genesteld aan de rand van het rustige bos van Colettes, op slechts 10 minuten van de spectaculaire Gorges de Sioule en op 15 minuten van de snelweg A71, biedt dit unieke pand een zeldzame kans om te wonen en werken in een van Frankrijks mooiste landelijke regio’s.
Perfect voor natuurliefhebbers, ondernemers, of iedereen die op zoek is naar een verandering van levensstijl, is dit volledig uitgeruste horecabedrijf klaar om direct te worden geëxploiteerd.

Informatie over de risico’s waaraan dit pand is blootgesteld, is beschikbaar op de website van Géorisques: https://www.georisques.gouv.fr

Kenmerken

  • Vraagprijs€ 383.000
  • Type objectOnbekend
  • Kamers12
  • Badkamers6
  • ReferentieUF-A37079AMB03

Locatie

Dit object ligt in Lalizolle (03450), in Allier (regio Auvergne-Rhône-Alpes).

Aanwezig op Infodag

De makelaar van dit object zal aanwezig zijn op de a.s. Maison en France Infodag. Klik hieronder voor uitgebreide programma-informatie en tickets.

Meer over Maison en France Infodag

Contact opnemen

Leggett Immobilier


    Extra groot huizenaanbod

    Maison en France is hét tijdschrift over huizen, wonen, leven en werken in Frankrijk. Een magazine dat het midden houdt tussen een inspirerende 'glossy' over Frankrijk en een vakblad voor (toekomstige) huiseigenaren.

    Doorzoek het aanbod