Charmant nieuwbouw 3 slaapkamer duplex huis met tuin te koop, geweldige locatie voor frontalier famili
A04661 – In een rustige woonwijk met een natuurlijke omgeving is de ligging van deze nieuwe eigentijdse villa’s ideaal en rustig.
De constructie is van de hoogste kwaliteit met een keuze aan materialen en afwerkingen zodat u uw ruimtes kunt aanpassen aan uw levensstijl.
Deze residentie komt in aanmerking voor het Pinel Law en Zero Rate Loan, de oplevering is gepland voor het derde kwartaal van 2022.
Kenmerken
- Vraagprijs€ 343.000
- Type objectOnbekend
- Kamers4
- Slaapkamers3
- Badkamers2
- ReferentieUF-A04661
Locatie
Dit object ligt in Arenthon (74800), in Haute-Savoie (regio Auvergne-Rhône-Alpes).
Vergelijkbare objecten

Extra groot huizenaanbod
Maison en France is hét tijdschrift over huizen, wonen, leven en werken in Frankrijk. Een magazine dat het midden houdt tussen een inspirerende 'glossy' over Frankrijk en een vakblad voor (toekomstige) huiseigenaren.