Te koop- Schuur voor renovatie in klein pittoresk dorpje in de Alpen
A33515VIS73 – Deze schuur ligt in een klein gehuchtje met prachtig uitzicht. Het is een opwindende kans en een leeg canvas om een prachtig huis te creëren
Het dorp ligt op 600m hoogte en heeft een warme en gastvrije gemeenschap.
De Mauriennne vallei is niet alleen mooi, maar heeft het hele jaar door veel te bieden. Voor wintersporters zijn er verschillende skigebieden te ontdekken en zodra de skipistes sluiten wordt de vallei een toevluchtsoord voor fietsers met vele wereldberoemde bergpassen zoals de Galibier en Val Cenis.
Informatie over risico’s voor fietsers
Informatie over risico’s waaraan deze woning is blootgesteld is beschikbaar op de website van Géorisques: https://www.georisques.gouv.fr
Kenmerken
- Vraagprijs€ 80.000
- Type objectOnbekend
- ReferentieUF-A33515VIS73
Locatie
Dit object ligt in Saint-Alban-d'Hurtières (73220), in Savoie (regio Auvergne-Rhône-Alpes).
Aanwezig op Infodag
De makelaar van dit object zal aanwezig zijn op de a.s. Maison en France Infodag. Klik hieronder voor uitgebreide programma-informatie en tickets.
Vergelijkbare objecten
Extra groot huizenaanbod
Maison en France is hét tijdschrift over huizen, wonen, leven en werken in Frankrijk. Een magazine dat het midden houdt tussen een inspirerende 'glossy' over Frankrijk en een vakblad voor (toekomstige) huiseigenaren.