Huis verkopen

Prachtige 18e-eeuwse watermolen met een hotel met 13 slaapkamers, zwembad en prestigieuze re

€ 503.500
Oppervlakte 720 m²
Perceel 6310 m²
Aantal kamers 22 kamers

A04676 – Gelegen in een zeer rustige omgeving maar toch op slechts 2 km van het dorp Bannegon met zijn bar/restaurant, bakkerij, manege en prachtige kasteel. Dit molenhuis werd vroeger gerund als een succesvol restaurant dat lokale klanten bediende en natuurlijk het moderne hotel met 13 slaapkamers op het terrein. Dit pand heeft ook een enorm zwembad, molen vijver, rivierfrontage en nog eens 4 hectare grond is beschikbaar om te kopen door afzonderlijke onderhandelingen.
Informatie over de risico’s waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website van Géorisques: https://www.georisques.gouv.fr

Kenmerken

  • Vraagprijs€ 503.500
  • Type objectOnbekend
  • Kamers22
  • Badkamers16
  • ReferentieUF-A04676

Locatie

Dit object ligt in Bannegon (18210), in Cher (regio Centre).

Contact opnemen

Leggett Immobilier


    Extra groot huizenaanbod

    Maison en France is hét tijdschrift over huizen, wonen, leven en werken in Frankrijk. Een magazine dat het midden houdt tussen een inspirerende 'glossy' over Frankrijk en een vakblad voor (toekomstige) huiseigenaren.

    Doorzoek het aanbod