17e eeuws, onlangs gerenoveerd 3/4 kamer familiehuis met binnenplaats en toegang tot de rivier
A33153AF86 – Dit pand heeft in zijn 400 jaar oude geschiedenis vele incarnaties gekend, waaronder boerderij, nachtclub en een “guingette”, een meestal openluchtcafé, maar wordt nu gepresenteerd als comfortabel familiehuis aan de rivier. Het is onlangs gerenoveerd tot 3 slaapkamers met een 4e slaapkamer (in de aanbouw), indien gewenst. Een van de slaapkamers heeft een ensuite doucheruimte en een kleedkamer (met toegang tot de mezzanine in de aangrenzende schuur/werkplaats) en er is ook een familiebadkamer en een grote overloop, gemakkelijk groot genoeg om als kantoorruimte te gebruiken. De begane grond heeft een grote open eetkamer, woonkamer en keuken, met toegang tot de uitbouw met een doucheruimte, wc, wasruimte en stookruimte. Aan de andere kant van de woonkamer is een bibliotheek met toegang tot de schuur. Het huis is goed gelegen met alle voorzieningen in Chauvigny op 10 km, het vliegveld van Poitiers op 25 km en de dichtstbijzijnde TGV en toegang tot de snelweg A10 op slechts 20 km afstand bij Chatellerault.
Informatie over de risico’s waaraan dit object is blootgesteld is beschikbaar op de website van Géorisques: https://www.georisques.gouv.fr
Kenmerken
- Vraagprijs€ 401.740
- Type objectHuis
- Kamers7
- Badkamers3
- ReferentieUF-A33153AF86
Locatie
Dit object ligt in La Chapelle-Moulière (86210), in Vienne (regio Nouvelle-Aquitaine).
Aanwezig op Infodag
De makelaar van dit object zal aanwezig zijn op de a.s. Maison en France Infodag. Klik hieronder voor uitgebreide programma-informatie en tickets.
Extra groot huizenaanbod
Maison en France is hét tijdschrift over huizen, wonen, leven en werken in Frankrijk. Een magazine dat het midden houdt tussen een inspirerende 'glossy' over Frankrijk en een vakblad voor (toekomstige) huiseigenaren.