Huis verkopen

Object met een zwembad in de Gers, Occitanië

€ 1.590.000
Oppervlakte 650 m²
Perceel 14454 m²

EXCLUSIEF BIJ BEAUX VILLAGES! Gelegen op slechts 10 minuten van Lectoure, in het zeer gewilde departement Gers in Zuidwest-Frankrijk, biedt dit uitzonderlijke karakteristieke landhuis een zeldzame combinatie van charme, ruimte en rust.

Gelegen in een rustige en groene omgeving biedt dit prachtig onderhouden landhuis ongeveer 650 m² woonoppervlak, omgeven door 1,4 hectare vlak, aangelegd terrein met een prachtig vrij uitzicht over het omliggende platteland.

Vanaf het moment dat u binnenkomt, maakt het pand indruk met zijn omvang en elegantie. Een ruime hal met garderobe en gastentoilet leidt naar een opmerkelijke ontvangstruimte van 115 m², bestaande uit een volledig uitgeruste keuken, eetruimte en een salon met open haard. Grote openslaande deuren overspoelen het interieur met natuurlijk licht en sluiten naadloos aan op de tuinen.

Een stenen trap leidt naar de eerste verdieping, waar een slaapkamer met en-suite badkamer en een royale master suite met kleedkamer en badkamer te vinden zijn. De begane grond beschikt ook over verschillende extra ontvangstruimtes, waaronder drie salons, een studeerkamer, een doucheruimte met toilet, een grote bijkeuken, evenals een kelder en voorraadkamer.

Boven maken vier extra slaapkamers de woning compleet, waarvan er drie beschikken over een eigen badkamer. De zolder is omgebouwd tot een speelkamer en slaapzaal, wat een ideale ruimte biedt voor het ontvangen van familie en gasten.

Buiten is het vlakke en goed onderhouden terrein beplant met een verscheidenheid aan bomen, waaronder fruitbomen, wat een serene en besloten omgeving creëert. Het beveiligde zwembad past perfect in het landschap en wordt aangevuld door een charmante duiventil die is omgebouwd tot een poolhouse, wat authentiek Frans karakter toevoegt. Een overdekt terras van ongeveer 20 m² maakt het mogelijk om het hele jaar door van het buitenleven te genieten.

De woning is ideaal gelegen nabij Lectoure en de voorzieningen daarvan, en geniet van een rustige omgeving zonder overlast. Het is perfect geschikt als luxe hoofd- of tweede woning, en biedt ook uitstekende mogelijkheden voor een hoogwaardig horecaproject, zoals een boetiekpension of gîte-bedrijf, mits de benodigde vergunningen worden verkregen.

Kenmerken

  • Vraagprijs€ 1.590.000
  • Type objectHuis
  • Slaapkamers6
  • Badkamers5
  • ReferentieBVI83043

Faciliteiten

  Zwembad

Locatie

Dit object ligt in Lectoure (32700), in Gers (regio Occitanie).

Contact opnemen

Beaux Villages Immobilier


    Extra groot huizenaanbod

    Maison en France is hét tijdschrift over huizen, wonen, leven en werken in Frankrijk. Een magazine dat het midden houdt tussen een inspirerende 'glossy' over Frankrijk en een vakblad voor (toekomstige) huiseigenaren.

    Doorzoek het aanbod