Huis verkopen

Paris 16 Off Market Hotel Particulier te koop

€ 12.600.000
Oppervlakte 649 m²

Zeldzame kans 19e eeuws herenhuis in het centrum van Parijs te koop. Dit 19e-eeuwse herenhuis ligt aan een privéweg in het 16e arrondissement van Parijs, dicht bij Parijse monumenten zoals de Trocadéro Tuinen, de Bir Hakeim Brug, en de Arc de Triomphe. Veel ambassades zijn gevestigd in deze wijk, die ook wordt gewaardeerd door gezinnen vanwege de gerenommeerde scholen en winkels/restaurants.

Paris 16 Off Market Hotel Particulier te koop

Het pand in Paris 16th heeft een oppervlakte van 649 m2 en een binnenplaats van 46 m2 verdeeld over vier verdiepingen, plus een kelder. Plafondhoogte van 3,4 m en meer. Het is uitgerust met een lift, verwarming en airconditioning. Twee parkeerplaatsen buiten. Het ligt in een beveiligde privéstraat, toegankelijk met een digitale code of elektronische badge. Residentieel, kantoor of gemengd gebruik. Het pand is commercieel.

Bent u geïnteresseerd in vastgoed kopen in Parijs? Neem contact op met ons boutique makelaarskantoor voor directe toegang tot de beste woningen in Parijs.

Kenmerken

  • Vraagprijs€ 12.600.000
  • Type objectOnbekend
  • Referentie2149288

Locatie

Dit object ligt in Parijs (75016), in Parijs (regio Île-de-France).

Contact opnemen

Living on the Côte d'Azur


    Extra groot huizenaanbod

    Maison en France is hét tijdschrift over huizen, wonen, leven en werken in Frankrijk. Een magazine dat het midden houdt tussen een inspirerende 'glossy' over Frankrijk en een vakblad voor (toekomstige) huiseigenaren.

    Doorzoek het aanbod