Lot – Dordogne: op 45 minuten van het vliegveld van Bergerac gelegen ‘ensemble de batiments’ op 14 hectare eigen grond en niet ver van voorzieningen. In 1997 gerestaureerd met behoud van karakter.

€385.000

250 m2

Eeuwenoud, gerestaureerd landhuis met gîte, pigeonnier en grote schuur op ca. 14 hectare grond met beekje, rustig gelegen in de streek waar de departementen Lot, Dordogne en Lot-et-Garonne samenkomen. Op 45 minuten van het vliegveld van Bergerac en op korte afstand van een dorp met voorzieningen.

De restauraties vonden plaats in 1997.

Indeling hoofdhuis: begane grond met grote keuken/eetkamer van 25 m² met houtkachel en toegang tot de veranda, woonkamer met bibliotheek, badkamer (19 m²) met jacuzzi en hammam. Op de eerste verdieping 2 slaapkamers van elk ca. 30 m² met houten vloeren en balkenplafond.

Gîte met op de begane grond een woonkamer van 25 m² met tuindeuren naar terras van 40 m², open keuken, slaapkamer van 13 m² met badkamer, slaapkamer van 25 m² met 2 tuindeuren. Boven een grote kamer van 50 m².

Centrale verwarming (gas).

De duiventoren is nieuw opgebouwd met terracotta vloer. De schuur is ca. 325 m² en is te renoveren.

13288