Lot/Lot-et-Garonne: Gerestaureerd natuurstenen landhuis met toren, gastenverblijf en zwembad op ca. 1 hectare grond

€389.000

220 m2

Gerestaureerd natuurstenen landhuis met toren, gastenverblijf en zwembad op ca. 1 hectare grond. Rustige, landelijke ligging op 2 kilometer van winkelcentrum. Het royale landhuis heeft 220 m² woonoppervlak, grotendeels op één niveau.

Indeling begane grond; entree, ruime woonkamer van 50 m² met haard, balkenplafond en 3 openslaande deuren naar overdekt terras aan de zuidzijde, keuken met plavuizen vloer en openslaande deur, 4 slaapkamers, 2 badkamers en een toilet. Op de verdieping nog een slaapkamer.

Het gastenverblijf bevindt zich ook op de verdieping en heeft een woonkamer, keuken, slaapkamer, badkamer en toilet.

Van binnen is het pand enigszins gedateerd.

Centrale verwarming (olie), dubbel glas. Fraai zwembad van 12 bij 6 meter, terrassen rondom en met poolhouse.

Goede privacy.

11892