Lot; nabij de grens met de Dordogne: magnifiek, natuurstenen woonhuis met gastenverblijf en zwembad op ca. 13 hectare grond

€895.000

400 m2

Gelegen tussen Sarlat en Gourdon nabij de grens van de Lot en de Dordogne, prachtig natuurstenen woonhuis met ‘maison d’amis’, verwarmd zwembad en 13 hectare grond.

Het geheel heeft een woonoppervlak van maar liefst 400 m2 en is met smaak en kwaliteit gerestaureerd.

Het hoofdhuis heeft een woonkamer, keuken, een salon met haard, zes slaapkamers (verdeeld over twee etages) en drie badkamers.

Separaat gastenhuis met leefvertrek met keuken en op de etage twee slaapkamers en een badkamer.

Verwarmd zwembad van 15 x 6 meter, poolhouse met douche en toilet en een buitenkeuken.

Centrale stadsverwarming en dubbel glas.

13378