Lot, omg. Gourdon: magnifiek, karakteristiek stadshuis ‘en pierre’ met tuin en twee parkeerplaatsen op een terrein van 236 m2

€163.000

90 m2

Prachtige, natuurstenen stadswoning met karakter en perfect gerestaureerd met een mooie tuin, twee parkeerplaatsen en een terrein van 236 m2. Gelegen in het hart van een stad met alle winkels en voorzieningen met uitzicht op de landelijke omgeving.

De woning heeft een woonoppervlak van 90 m² verdeeld over 3 niveaus: een woonkamer, keuken – eetkamer, 3 slaapkamers, een badkamer, 2 toiletten, garage.

Begane grond:

Een keuken van 24,13 m², tegelvloer, bar, hoog en laag meubilair.

Een woonkamer van 18,53 m², kachel, tegelvloer.

Een bijkeuken van 2,96 m², tegelvloer.

Een toilet van 1,75m², tegelvloer.

Een slaapkamer van 9.46m² met kast, tegelvloer.

Een garage van 20,28m² met mezzanine.

1e Verdieping: toegang via interne houten trap die leidt naar een overloop van 5.72m²

Een badkamer van 4.97m², inloopdouche, 2 wastafels op meubel, handdoekdroger, tegelvloer, een raam.

Een toilet van 1m², tegelvloer.

Een slaapkamer van 10,48 m² met kast, parketvloer.

2e Verdieping: toegang via interne houten trap

Een slaapkamer van 16.57 m² met kast, parketvloer.

Kachel – omkeerbare airconditioning – dubbel glas – elektrische luiken – rioolaansluiting.

13570