Lot – omgeving Duravel: sfeervol, natuurstenen woonhuis in zeer goede onderhoudsstaat met verwarmd zwembad en mooi aangelegde tuin op een terrein van 1.420 m².

€265.000

165 m2

Aan een landweggetje gelegen, sfeervol natuurstenen woonhuis van ca. 165 m², prachtig gerestaureerd met behoud van karakter, met zwembad en mooie tuin op een terrein van ca. 1.420 m², dichtbij een dorp met bakker en winkeltje.

Indeling woonhuis o.a. op de begane grond een entree, keuken (ca. 20 m²) met houtbrander, royale woonkamer (ca. 48 m²) met haard en houtbrander en een toilet. De eerste verdieping wordt bereikt via een houten trap en heeft een mezzanine met studieruimte, een slaapkamer met badkamer ensuite, nog eens drie slaapkamers en een badkamer.

Het verwarmde zwembad is ca. 4 x 3 meter met poolhouse. Eigen parking.

Goede verhuurmogelijkheden en geschikt voor permanente bewoning.

11565