Lot – Quercy blanc: schitterend geheel ‘en pierre’, met natuurstenen hoofdhuis, een tweede huis/gîte, met zwembad en een mooi terrein van ruim 1.600 m² met een oude eik van 400 jaar oud; panoramisch uitzicht en natuurlijke omgeving zonder buren.

€189.000

120 m2

Zeer interessant aanbod: Gelegen in het hart van de Quercy Blanc, op 10 minuten van Lauzerte en Montcuq en omgeven door eeuwenoude bomen, een perfect huis voor vakanties of om permanent te bewonen.

Het geheel bestaat uit een natuurstenen hoofdhuis, een recent verbouwde tweede woonhuis/gîte en is gebouwd in 1846.

Zeer vrij gelegen zwembad van 8m x 4m en een mooi perceel van 1.610 m² met een zwarte eik van 400 jaar oud en fruitbomen.

Geen directe buren en prachtig uitzicht op de zonnebloemvelden.

Het hoofdhuis heeft twee niveaus, met 2 aparte ingangen, waarvan een via de veranda, met een keuken, badkamer, apart toilet, een slaapkamer en een ruime mezzanine/vide.

Het tweede huis, gelegen aan de zijkant van het hoofdgebouw, heeft een woonkamer met open keuken en een grote schuifpui naar het westen die opent naar een schaduwrijk terras, slaapkamer, een badkamer met wastafel, douche en apart toilet.

Een magisch plekje aan het eind van een landweggetje; uniek aanbod in deze prijsklasse.

13239