Lot/Quercy – Sérignac; veertiende-eeuws (!) woonhuis ‘en pierre’ met verrassende details, een separate gîte en vrij gelegen zwembad en grote schuur op fraai terrein van 4.430 in de Quercy blanc

€228.000

167 m2

Uniek: van oorsprong XIV-e eeuws, gerestaureerd woonhuis met gastenverblijf, zwembad en diverse grote bijgebouwen op een prachtig terrein van 4.430 m² met veel natuur rondom.

Het zeer karakteristieke woonhuis zelf is 136 m², de gîte 31 m² is bevindt zich in een apart gebouwtje. Op 3 kilometer van een dorpje ten zuiden van de rivier de Lot met bakkertje en kruidenier.

Indeling hoofdhuis o.a. 1e etage via ‘bolet’; sfeervolle woonkamer van 43 m² met monumentale haard, balkenplafond en natuurstenen muren en toegang tot terras, keuken, salon/slaapkamer van 25 m² met haard, houten vloer en balkenplafond. Op de 2e verdieping grote slaapkamer van 25 m², nog 2 slaapkamers en een badkamer. In de onderverdieping is een tweede badkamer gemaakt. Kelder. Centrale verwarming (gas).

De gîte is gelijkvloers met een keuken, kamer en badkamer.

Open schuur van 83 m² met WC.

Zwembad van 10 bij 5 meter met romeinse trap.

Prachtige natuurstenen schuur van 180 m² (!)  met 2 vertrekken.

De septic tank is op norm.

Het pand maakt deel uit van een klein gehucht met enkele huizen.

11959