Lot: Volledig en degelijk gerestaureerd natuurstenen voornaam landhuis met kasteelsfeer, zwembad en ca. 1,5 hectare grond; zeer rustige locatie in de natuur

€420.000

200 m2

Gelegen in één van de mooiste delen van de Lot op 10 minuten van de stad Cahors; Comfortabel, natuurstenen landhuis met zwembad en bijgebouwen op circa 1,5 hectare grond. Het terrein bestaat uit weide en bos. Landelijke ligging maar toch niet ver van de bewoonde wereld.

Indeling o.a. ‘rez-de-chaussée’ met een kelder met betonvloer, sous-sol van 39 m² met betonvloer, werkplaats, garage onder het terras, buanderie, badkamer met toilet. Op het ‘rez-de-jardin’ een stenen trappartij met hal en evier, een woonkamer van 30 m² met schouw/open haard, een kantoorhoek, een royale eetkeuken van 26 m²  met schuifpui naar groot terras, tweede salon van 32 m² met schouw, eetkamer van 26 m² en toilet. Boven 3 slaapkamers (18, 20 en 10 m²) en 2 goede badkamers.

Vloerverwarming (elektrisch) en dubbel glas.

L-vormig zwembad van 11 bij 5 meter.

Het geheel is zeer zorgvuldig gerestaureerd met behoud van het eeuwenoude karakter.

11681