Mooie cottage met 2 slaapkamers, tuin en garage in de buurt van St Jean D'Angely
A16737 – Dit is een mooi traditioneel stenen huis met twee slaapkamers, een grote lichte woonkamer met open haard. Er zijn overal zichtbare stenen muren en balken en het huis heeft overal dubbele beglazing. Er is een garage/werkplaats en een bijgebouw met water en elektriciteit. De tuin is ommuurd en omheind. Het huis ligt op enkele minuten van het populaire marktstadje St Jean D’Angely met een goede selectie van winkels, restaurants en cafés.
De keuken kijkt uit op de tuin en is eenvoudig maar van goed formaat en heeft voldoende ruimte voor een eethoek indien nodig.
Kenmerken
- Vraagprijs€ 147.150
- Type objectOnbekend
- Kamers3
- Slaapkamers2
- Badkamers1
- ReferentieUF-A16737
Locatie
Dit object ligt in Essouvert (17400), in Charente-Maritime (regio Nouvelle-Aquitaine).
Vergelijkbare objecten

Extra groot huizenaanbod
Maison en France is hét tijdschrift over huizen, wonen, leven en werken in Frankrijk. Een magazine dat het midden houdt tussen een inspirerende 'glossy' over Frankrijk en een vakblad voor (toekomstige) huiseigenaren.