Advertentie publiceren

Vrijstaande stenen en leistenen cottage met 3 slaapkamers, gelegen op 5890m² gras en bos.

€ 170.000
Oppervlakte 135 m²
Perceel 5890 m²
Aantal kamers 8 kamers

A15845 – Vrijstaand stenen en leistenen huisje met 3 slaapkamers, prachtig gepresenteerd, gelegen op een perceel van 5890m² Gebouwd in ongeveer 1892. Deze prachtige woning is een absolute steal van een prijs, wie het eerst ziet zal het kopen.
Ongeveer 15 minuten rijden naar de stad Gueret 23000 en ongeveer 10 minuten naar de middeleeuwse stad Bourganeuf 23400
Informatie over de risico’s waaraan deze woning is blootgesteld is beschikbaar op de website van Géorisques: https://www.georisques.gouv.fr

Kenmerken

  • Vraagprijs€ 170.000
  • Type objectOnbekend
  • Kamers8
  • Slaapkamers3
  • Badkamers1
  • ReferentieUF-A15845

Locatie

Dit object ligt in Janaillat (23250), in Creuse (regio Nouvelle-Aquitaine).

Contact opnemen

Leggett Immobilier

    Extra groot huizenaanbod

    Maison en France is hét tijdschrift over huizen, wonen, leven en werken in Frankrijk. Een magazine dat het midden houdt tussen een inspirerende 'glossy' over Frankrijk en een vakblad voor (toekomstige) huiseigenaren.

    Doorzoek het aanbod