Huis verkopen

Object in de Dordogne, Nouvelle-Aquitaine

€ 978.750
Oppervlakte 350 m²
Perceel 380897 m²

Met trots presenteren wij dit prachtige kasteel met bijbehorende boerderij, gelegen op het platteland nabij Bergerac, dat talrijke mogelijkheden biedt.

Het kasteel, met een oppervlakte van ruim 300 m² en dat gerenoveerd moet worden, beschikt over twee keukens, een woonkamer, een eetkamer, zeven slaapkamers en een ruimte op de zolder die kan worden verbouwd (mits de benodigde vergunningen worden verkregen).

Dit landgoed van meer dan 38 hectare, dat voornamelijk uit weiland bestaat, biedt een groot commercieel potentieel. Het beschikt over 12 ruime schuren, een volledig uitgeruste koeienstal en een tweede woning met 5 kamers die gerenoveerd moet worden, wat een breed scala aan mogelijkheden biedt in de landbouw-, paardensport- of toerismesector.

Gelegen aan het einde van een rustig landweggetje, is dit landgoed volledig omgeven door eigen grond en biedt het een oase van rust en privacy midden in de natuur, terwijl het toch dicht bij voorzieningen ligt. De luchthaven van Bergerac ligt op slechts 15 minuten afstand en de luchthaven van Bordeaux op slechts anderhalf uur rijden van het landgoed.

Aarzel niet om vandaag nog contact op te nemen en een bezichtiging te boeken.

Prijs inclusief makelaarskosten: 978 750 €
Prijs exclusief makelaarskosten: 920 025 €
Koperscommissie, inclusief belasting: 6%

Kenmerken

  • Vraagprijs€ 978.750
  • Type objectHuis
  • Slaapkamers8
  • Badkamers3
  • ReferentieBVI79600

Locatie

Dit object ligt in Bergerac (24100), in Dordogne (regio Nouvelle-Aquitaine).

Contact opnemen

Beaux Villages Immobilier


    Extra groot huizenaanbod

    Maison en France is hét tijdschrift over huizen, wonen, leven en werken in Frankrijk. Een magazine dat het midden houdt tussen een inspirerende 'glossy' over Frankrijk en een vakblad voor (toekomstige) huiseigenaren.

    Doorzoek het aanbod