Huis verkopen

Woning met zwembad in de Dordogne, Nouvelle-Aquitaine

€ 256.800
Oppervlakte 187 m²
Perceel 3924 m²

Laat u betoveren door deze prachtige woning met royale ruimtes, gelegen in een weelderige groene omgeving.

Op de begane grond vindt u een lichte woonkamer van circa 40 m² met uitzicht aan twee zijden, een inbouwkeuken met aangrenzende bijkeuken die direct toegang biedt tot de tuin en het achterterras – ideaal om te genieten van lange zomerdagen. Op deze verdieping bevinden zich tevens twee slaapkamers, een doucheruimte, een toilet en een wasruimte.

Op de bovenverdieping wachten nog vier slaapkamers op u, samen met een badkamer, een toilet en een zolder.

Buiten nodigt het prachtig aangelegde park van bijna 4.000 m² u uit om te ontspannen, met een zwembad en een eigen toegang tot de rivier beneden – ideaal voor onvergetelijke momenten met familie en vrienden.

Of u nu op zoek bent naar een hoofdverblijf, een tweede woning of een project voor een gastenverblijf (onder voorbehoud van de nodige vergunningen), deze woning ligt op een toplocatie, dicht bij alle voorzieningen en ideaal gelegen tussen Libourne, Périgueux en Bergerac.

Laat deze kans niet voorbijgaan – plan vandaag nog uw bezichtiging!

Prijs inclusief makelaarskosten: 256.800 €
Prijs exclusief makelaarskosten: 240.000 €
Koperscommissie, inclusief belasting: 7%

Kenmerken

  • Vraagprijs€ 256.800
  • Type objectHuis
  • Slaapkamers6
  • Badkamers2
  • ReferentieBVI78975

Faciliteiten

  Zwembad

Locatie

Dit object ligt in Montpon-Ménestérol (24700), in Dordogne (regio Nouvelle-Aquitaine).

Contact opnemen

Beaux Villages Immobilier


    Extra groot huizenaanbod

    Maison en France is hét tijdschrift over huizen, wonen, leven en werken in Frankrijk. Een magazine dat het midden houdt tussen een inspirerende 'glossy' over Frankrijk en een vakblad voor (toekomstige) huiseigenaren.

    Doorzoek het aanbod