Ruim, luxueus en licht zijn de sleutelwoorden voor dit bourgeois huis, met zwembad, 2e h

€ 590.000
Oppervlakte 415 m²
Perceel 591 m²
Aantal kamers 11 kamers

A09866 – Wilt u op het platteland wonen zonder te ver van de stad en alle voorzieningen verwijderd te zijn?
Lees dan verder om meer te weten te komen over dit prachtige bourgeois huis en een tweede aangebouwd huis met prachtig uitzicht over het dorp en de Pyreneeën.
Dit prachtige stenen huis is gebouwd in 1779 en biedt een groot huis over twee verdiepingen, met 2 garages, een aangrenzend appartement en een medische praktijk. Gelegen in het hart van een charmant en rustig dorp, heeft u toch gemakkelijk toegang te voet tot verschillende winkels.
Het dorp biedt een apotheek, arts, fysiotherapeut, restaurant / bar, supermarkt, postkantoor, kapper en nog veel meer, die u kunt ontdekken tijdens een bezoek aan deze woning.
U bent ook niet ver van AGEN en al zijn winkels en de snelweg die leidt naar BORDEAUX en TOULOUSE in een uur.

  • Vraagprijs€ 590.000
  • Kamers11
  • Slaapkamers7
  • Badkamers5
  • ReferentieUF-A09866

Dit object ligt in Agen (47000), in Lot-et-Garonne (regio Nouvelle-Aquitaine).

De makelaar van dit object zal aanwezig zijn op de a.s. Maison en France Infodag. Klik hieronder voor uitgebreide programma-informatie en tickets.

Meer over Maison en France Infodag