Object met zwembad in Lot-et-Garonne, Nouvelle-Aquitaine

€ 275.000
Oppervlakte 147 m²
Perceel 2796 m²

Mooi stenen huis in goede algemene staat met ongeveer 145 m² woonoppervlak, zwembad en carport, gelegen op iets meer dan 2790 m² grond, op een paar kilometer van Bon Encontre, Lot et Garonne.
Het huis heeft wat modernisering nodig (isolatie, dubbele beglazing) en bestaat uit een entree in een grote woonkamer met dubbelhoog plafond, mooie open haard en grote ramen die naar buiten openen. Grote inbouwkeuken met eethoek en deur naar de tuin. Op hetzelfde niveau bevinden zich een badkamer, een doucheruimte, een studeerkamer en twee slaapkamers.
Boven is er een mezzanine, nog een doucheruimte en nog twee slaapkamers.
Een werkplaats, carport en zwembad maken dit prachtige gebouw, dat uitkijkt over het kanaal, compleet.

Prijs inclusief makelaarskosten : €275 000
Prijs exclusief makelaarskosten: €257 010
Inbegrepen koperscommissie: 7%

  • Vraagprijs€ 275.000
  • Slaapkamers4
  • Badkamers2
  • ReferentieBVI61985

Dit object ligt in Agen (47000), in Lot-et-Garonne (regio Nouvelle-Aquitaine).