RUIME STENEN BURGERWONING MET EEN SCHILDERACHTIG UITZICHT
A16510 – Een prachtige woning met prachtig uitzicht op een historische molen.
Als u op zoek bent naar uw eigen stukje Frans paradijs dan is dit het!
Een stukje geschiedenis : Dit stenen burgerhuis werd in de 15e eeuw gebouwd door de familie van generaal Nismes van het Napoleontische leger.
Later lieten de afstammelingen het na aan het bisdom, dat de pastorie van de gemeente werd.
- Vraagprijs€ 490.000
- Kamers8
- Slaapkamers3
- Badkamers2
- ReferentieUF-A16510
Dit object ligt in Barbaste (47230), in Lot-et-Garonne (regio Nouvelle-Aquitaine).
De makelaar van dit object zal aanwezig zijn op de a.s. Maison en France Infodag. Klik hieronder voor uitgebreide programma-informatie en tickets.
Vergelijkbare objecten