Object in Lot-et-Garonne, Nouvelle-Aquitaine

€ 61.000
Oppervlakte 120 m²
Perceel 120 m²

Moet volledig gerenoveerd worden. Dorpshuis gelegen in een rustige laan naast het dorpsplein. Dit mooie 18e eeuwse huis heeft een terras met prachtig uitzicht en is verdeeld over 3 verdiepingen. Potentieel voor een geweldig vakantiehuis. Zet je eigen stempel erop!

Prijs inclusief makelaarskosten : 61 000 €
Prijs exclusief makelaarskosten : 55 000 €
Koperscommissie inbegrepen: 6 000 €

  • Vraagprijs€ 61.000
  • ReferentieBVI65672

Dit object ligt in Beauville (47470), in Lot-et-Garonne (regio Nouvelle-Aquitaine).