Landhuis met gite en met prachtig uitzicht

€ 399.000
Oppervlakte 245 m²
Perceel 4000 m²
Aantal kamers 8 kamers

A16742 – Dit onberispelijk onderhouden pand is gerenoveerd met behoud van de prachtige originele kenmerken. Het biedt flexibele woonruimte met een huis met 3 slaapkamers en een gastenverblijf met 2 slaapkamers. Een aangelegde tuin, garage en prachtig uitzicht maken het geheel compleet. Slechts 11 km van Duras, Monsegur en 13 km van Marmande. De luchthaven van Bergerac ligt op 48 km afstand.

  • Vraagprijs€ 399.000
  • Kamers8
  • Slaapkamers5
  • Badkamers3
  • ReferentieUF-A16742

Dit object ligt in Duras (47120), in Lot-et-Garonne (regio Nouvelle-Aquitaine).

De makelaar van dit object zal aanwezig zijn op de a.s. Maison en France Infodag. Klik hieronder voor uitgebreide programma-informatie en tickets.

Meer over Maison en France Infodag