Object met zwembad in Lot-et-Garonne, Nouvelle-Aquitaine

€ 694.999
Oppervlakte 584 m²
Perceel 14902 m²

Rustig gelegen met een grote tuin en mooi uitzicht over het platteland ligt dit huis op slechts een paar minuten rijden van Duras met restaurants, bars en winkels.

Met de mogelijkheid om het als 4 aparte woningen te gebruiken, perfect voor een verhuurmogelijkheid of als flexibele accommodatie voor uitgebreide familie en vrienden om te delen.

Gelegen aan het eind van een doodlopende weg biedt het een zeer rustige omgeving om te genieten van het zoutwaterzwembad van 12m x 6m en de prachtige tuinen en terrassen op iets minder dan 1,5 hectare grond.

Er zijn een aantal golfbanen in de omgeving, waaronder Chateau des Vigiers met zijn Michelin-ster restaurant op slechts 15 minuten afstand.

Het gebied is goed verbonden met de belangrijkste snelwegen en de luchthavens van Bergerac en Bordeaux.

Prijs inclusief makelaarskosten : €750 000
Prijs exclusief makelaarskosten: €707 548
Inbegrepen koperscommissie: 6 %

  • Vraagprijs€ 694.999
  • Slaapkamers13
  • Badkamers8
  • ReferentieBVI68307

Dit object ligt in Duras (47120), in Lot-et-Garonne (regio Nouvelle-Aquitaine).