Object in Lot-et-Garonne, Nouvelle-Aquitaine

€ 445.000
Oppervlakte 200 m²
Perceel 6992 m²

Smaakvol gerestaureerde stenen cottage met prachtig uitzicht gelegen op het rustige platteland tussen Eymet en Duras.
Het hoofdhuis heeft een ruime eetkeuken in een eigentijdse boerderijstijl met kookeiland, travertin vloeren en openslaande deuren naar het terras en de tuin. Er is een aparte zitkamer met zichtbare stenen en origineel houtwerk en een houtkachel voor gezellige winteravonden. Een trap leidt naar de slaapkamers op de eerste verdieping, die beide een eigen badkamer hebben.
Er zijn twee tweepersoonsslaapkamers op de begane grond, evenals een badkamer/wc en nog een doucheruimte/wc. Het huis heeft een warmtepomp met radiatoren, dubbele beglazing en een airco voor extra comfort.
Het aparte gastenverblijf is echt schattig en perfect voor de verhuurmarkt of familiegebruik (mogelijk gitebedrijf – afhankelijk van de benodigde vergunningen). Met een grote open woon/eetkeuken met houtkachel, slaapkamer op de begane grond en douche/wc, terwijl de tweede slaapkamer en badkamer zich boven bevinden.
Een stenen schuur in uitstekende staat die momenteel wordt gebruikt voor opslag biedt ontwikkelingspotentieel, afhankelijk van de relevante vergunningen.
Het land ligt op een lichte helling met gazons, struiken en volwassen bomen met voldoende ruimte voor een zwembad indien nodig (afhankelijk van de benodigde vergunningen).
Winkels, markten en supermarkten zijn in de buurt te vinden in St Foy Le Grande / Duras / Monsegur. Vliegvelden in de buurt zijn Bergerac en Bordeaux.
Bezichtiging is essentieel om de charme en het potentieel van dit mooie object te waarderen, dat geschikt is voor fulltime bewoning of voor vakantie-/verhuurdoeleinden.

Prijs inclusief makelaarskosten : 445 000 €
Prijs exclusief makelaarskosten : 419 811 €
Koperscommissie, belasting inbegrepen: 6%

  • Vraagprijs€ 445.000
  • Slaapkamers6
  • Badkamers6
  • ReferentieBVI74511

Dit object ligt in Duras (47120), in Lot-et-Garonne (regio Nouvelle-Aquitaine).