Object in Lot-et-Garonne, Nouvelle-Aquitaine

€ 382.978
Oppervlakte 239 m²
Perceel 11911 m²

Ongelooflijke boerderij met veel potentieel in een goed gelegen gehucht. Hoofdwoning van ca. 240 m², bestaande uit serre, hal, zitkamer, ingerichte keuken, doucheruimte. Op de eerste verdieping zijn er 3 ruime slaapkamers en een badkamer en op de tweede verdieping is er een prachtige open woonruimte. Twee ruime open schuren, een gerestaureerde broodoven. Schuur van ongeveer 340 m². Een volledig gerestaureerde varkensstal van 30 m² die perfect zou zijn als gastenverblijf of gîte. (afhankelijk van de benodigde vergunningen) Een huis van 110 m² dat momenteel gerenoveerd wordt.
Gelegen op een perceel van 7.721 m², met een werkende waterput. Diversen: warmtepomp, dubbele beglazing, overdekte parkeerplaats en garage.

Prijs inclusief makelaarskosten : 301.639 €
Prijs exclusief makelaarskosten : 281.906 €
Inbegrepen koperscommissie: 7 %

  • Vraagprijs€ 382.978
  • Slaapkamers3
  • Badkamers2
  • ReferentieBVI60890

Dit object ligt in Engayrac (47470), in Lot-et-Garonne (regio Nouvelle-Aquitaine).