Object in van Lot-et-Garonne, Nouvelle-Aquitaine

€ 750.000
Oppervlakte 412 m²
Perceel 80436 m²
Aantal kamers 16 kamers

A15919 – Zodra je het terrein betreedt, weet je dat je iets bijzonders hebt gevonden. De stenen gebouwen nodigen je uit om ze te verkennen, de zwembaden verleiden je om rond te lopen. En als u dat eenmaal doet, zult u versteld staan van het prachtige uitzicht. Dit stenen kwaliteitsgoed is door de huidige eigenaar gerenoveerd en biedt nu comfortabele en lichte accommodatie in zowel het hoofdgebouw als de twee gites. Dit is een geweldige kans als u op zoek bent naar een comfortabel huis met mogelijkheden om inkomsten te genereren, of gewoon een groot familiehuis, voor 2 of 3 gezinnen om te delen.

  • Vraagprijs€ 750.000
  • Kamers16
  • Slaapkamers10
  • Badkamers4
  • ReferentieUF-A15919

Dit object ligt in Fumel (47500), in Lot-et-Garonne (regio Nouvelle-Aquitaine).