Te koop stenen gebouw in het hart van Hautefage-La-Tour
A14908 – Te koop dit prachtige stenen gebouw dat volledig gerenoveerd zal worden.
- Vraagprijs€ 71.500
- ReferentieUF-A14908
Dit object ligt in Hautefage-la-Tour (47340), in Lot-et-Garonne (regio Nouvelle-Aquitaine).
De makelaar van dit object zal aanwezig zijn op de a.s. Maison en France Infodag. Klik hieronder voor uitgebreide programma-informatie en tickets.