Te koop stenen gebouw in het hart van Hautefage-La-Tour

€ 71.500
Oppervlakte 134 m²

A14908 – Te koop dit prachtige stenen gebouw dat volledig gerenoveerd zal worden.

  • Vraagprijs€ 71.500
  • ReferentieUF-A14908

Dit object ligt in Hautefage-la-Tour (47340), in Lot-et-Garonne (regio Nouvelle-Aquitaine).

De makelaar van dit object zal aanwezig zijn op de a.s. Maison en France Infodag. Klik hieronder voor uitgebreide programma-informatie en tickets.

Meer over Maison en France Infodag