Vrijstaand karaktervol stenen dorpshuis met ommuurde tuin en garage

€ 265.000
Oppervlakte 148 m²
Perceel 100 m²
Aantal kamers 5 kamers

A11589 – Aantrekkelijk dorpshuis met 3 slaapkamers, ommuurde tuin en garage. Dit prachtige pand is gerestaureerd met behoud van de oorspronkelijke charme en karakter en biedt ruime accommodatie met 3 slaapkamers, 2 bad / douchekamer.
In het hart van een charmant dorp met een wekelijkse markt en een café / restaurant op slechts 23 minuten van Bergerac luchthaven.

  • Vraagprijs€ 265.000
  • Kamers5
  • Slaapkamers3
  • Badkamers2
  • ReferentieUF-A11589

Dit object ligt in Lalandusse (47330), in Lot-et-Garonne (regio Nouvelle-Aquitaine).