Prachtige eco-schuur en gite gelegen in een rustige hoek van een dorp op slechts 3 km van een mark...
A18556HA47 – Vanaf de doorgaande weg weet je nauwelijks dat dit pand er is, verscholen in een chemin met aan de achterzijde vrij uitzicht op het platteland.
Dit is een sympathieke schuurverbouwing met de originele colombage voorgevel, enorme leefruimte, open eiland keuken, eetkamer en woonkamer. Er zijn 2 slaapkamers in het hoofdgebouw en 2 in de aparte gite.
Informatie over de risico’s waaraan deze woning is blootgesteld is beschikbaar op de website van Géorisques: https://www.georisques.gouv.fr
Kenmerken
- Vraagprijs€ 376.300
- Type objectHuis
- Kamers6
- Slaapkamers4
- Badkamers3
- ReferentieUF-A18556HA47
Locatie
Dit object ligt in Lavergne (47800), in Lot-et-Garonne (regio Nouvelle-Aquitaine).
Aanwezig op Infodag
De makelaar van dit object zal aanwezig zijn op de a.s. Maison en France Infodag. Klik hieronder voor uitgebreide programma-informatie en tickets.
Extra groot huizenaanbod
Maison en France is hét tijdschrift over huizen, wonen, leven en werken in Frankrijk. Een magazine dat het midden houdt tussen een inspirerende 'glossy' over Frankrijk en een vakblad voor (toekomstige) huiseigenaren.