*Drone footage beschikbaar* Prachtig familiehuis met pigeonnier en studio. Overdekt zwembad, paddocks, vi
A09335 – Dit is een absoluut prachtig huis, goed geliefd, goed afgewerkt en goed onderhouden. Gewoon instappen !!! Veel licht, prachtige volumes en een gevoel van Franse elegantie en grote volumes.
Dit is een must qua bezichtiging – mis het niet.
- Vraagprijs€ 699.500
- Kamers17
- Slaapkamers5
- Badkamers3
- ReferentieUF-A09335
Dit object ligt in Lot-et-Garonne (regio Nouvelle-Aquitaine).
De makelaar van dit object zal aanwezig zijn op de a.s. Maison en France Infodag. Klik hieronder voor uitgebreide programma-informatie en tickets.
Vergelijkbare objecten