*Drone footage beschikbaar* Prachtig familiehuis met pigeonnier en studio. Overdekt zwembad, paddocks, vi

€ 699.500
Oppervlakte 441 m²
Perceel 99189 m²
Aantal kamers 17 kamers

A09335 – Dit is een absoluut prachtig huis, goed geliefd, goed afgewerkt en goed onderhouden. Gewoon instappen !!! Veel licht, prachtige volumes en een gevoel van Franse elegantie en grote volumes.
Dit is een must qua bezichtiging – mis het niet.

  • Vraagprijs€ 699.500
  • Kamers17
  • Slaapkamers5
  • Badkamers3
  • ReferentieUF-A09335

Dit object ligt in Lot-et-Garonne (regio Nouvelle-Aquitaine).

De makelaar van dit object zal aanwezig zijn op de a.s. Maison en France Infodag. Klik hieronder voor uitgebreide programma-informatie en tickets.

Meer over Maison en France Infodag