Absoluut prachtig gloednieuw onder architectuur ontworpen huis met overloopzwembad en uitzicht -

€ 380.000
Oppervlakte 300 m²
Perceel 2235 m²
Aantal kamers 10 kamers

102219GJP47 – Wees de eerste om te profiteren van deze prachtige onder architectuur ontworpen woning; de laatste hand aan deze stijlvolle woning wordt net gelegd. Ongeveer 300 m² woonoppervlakte, 5 slaapkamers met en-suite badkamers, ruime en lichte kamers, vloerverwarming, travertin vloeren en overal dubbele beglazing.
Een grote garage, een biljartkamer en een overloopzwembad.
Dit alles kan van u zijn!
De luchthaven van Bergerac ligt op slechts 25 minuten afstand en een bastide stad met alle voorzieningen ligt op een steenworp afstand. Er is de mogelijkheid om meer land te kopen 2500 m²

  • Vraagprijs€ 380.000
  • Kamers10
  • Slaapkamers5
  • Badkamers5
  • ReferentieUF-102219GJP47

Dit object ligt in Miramont-de-Guyenne (47800), in Lot-et-Garonne (regio Nouvelle-Aquitaine).

De makelaar van dit object zal aanwezig zijn op de a.s. Maison en France Infodag. Klik hieronder voor uitgebreide programma-informatie en tickets.

Meer over Maison en France Infodag