Object met zwembad in Lot-et-Garonne, Nouvelle-Aquitaine

€ 2.200.000
Oppervlakte 850 m²
Perceel 84005 m²

Dit voormalige stenen kasteel uit de 15e eeuw ligt op een heuvel en is genesteld in een weelderig terrein met panoramisch uitzicht over het omliggende platteland.

Het pand wordt momenteel gerund als chambres d’hôtes en heeft een zeer veelzijdige indeling die de mogelijkheid biedt om er gîtes van te maken, de chambres d’hôtes voort te zetten of er simpelweg een prachtig familieverblijf van te maken.

Het hoofdgebouw bestaat uit 2 L-vormige gebouwen, waarvan er een is opgetrokken in de stijl van de Périgord. Het pand heeft ook koperen dakgoten.
Binnen verwelkomt een ruime hal ons en leidt naar twee grote ontvangstruimten.
Op ditzelfde niveau hebben we toegang tot een biljartkamer, gevolgd door een grote woonkamer met toegang tot een prachtig terras en een ingebouwd zwembad, op het westen gericht, met uitzicht over de vallei en met prachtige zonsondergangen.
De eetkeuken is ruim en heeft een eigen open haard, waardoor het een zeer gezellige ruimte is.
Alle kamers op de begane grond hebben een grote open haard.
In dit hele gebied is de hoogte van de plafonds bijzonder opmerkelijk.

De eerste verdieping bestaat uit een master suite met kleedkamer en badkamer (bad en douche), een zeer grote ontvangstruimte met een zichtbare “omgekeerde scheepsromp”, 3 slaapkamers, een studeerkamer en 2 doucheruimtes.

De verwarming wordt verzorgd door een warmtepompsysteem met vloerverwarming op de begane grond voor maximaal comfort, radiatoren op de eerste verdieping en een oliegestookte ketel als back-up.

Zonnepanelen zijn geïnstalleerd op het hoofdgebouw en op de bijgebouwen en leveren warm water voor de sanitaire voorzieningen. Het hoofdgebouw heeft een warmtepomp als back-up.

Het huis is voorzien van Bourgondisch eiken schrijnwerk, dubbele beglazing en binnenluiken. In de kelder is er een grote garderobe, toilet en kelder.

Een bloemrijke binnenplaats scheidt de woning van de bijgebouwen, met een prachtige pigeonnier voorzien van 2 charmante gastenkamers met eigen doucheruimtes en een bibliotheek.

Aan de achterzijde is er een eerste zeer ruime stenen cottage met 4 slaapkamers en 3 badkamers met douche en een tweede, kleinere maar even charmante gîte voor 4 personen. Beide hebben een overdekt privéterras.

Het domein heeft ook een andere ruimte, het “clubhuis”, met een bar en keuken.
Op de eerste verdieping van hetzelfde gebouw is er een zeer ruime fitnessruimte, met sauna en doucheruimte.
Een groot L-vormig zwembad met afgeronde hoeken laat je genieten van de idyllische omgeving.

Op het terrein bevinden zich ook 2 wasruimtes, een schuur met werkplaats, stallen (7 boxen), 1 zadelkamer, een groot afdak achter de stallen, twee trainingspistes, een carport voor 3 voertuigen en een tennisbaan (snelle ondergrond).

Het pand wordt omringd door meer dan 8 hectare grond (mogelijkheid om meer grond te verwerven) met omheinde weiden en eikenbossen.

Het château ligt aan het einde van een privé oprijlaan zonder overlast.
De tuin is prachtig aangelegd, er zijn talloze bomen en struiken die dit object levendig en vrolijk maken. Er zijn ook vele wandelpaden in de omgeving.

De woning is ideaal gelegen, op 10 minuten van alle voorzieningen en op 45 minuten van het vliegveld van Bergerac.

Kom en ontdek deze unieke woning met ons en je zult verliefd worden op zijn charme.

  • Vraagprijs€ 2.200.000
  • Slaapkamers11
  • Badkamers9
  • ReferentieBVI27011

Dit object ligt in Monflanquin (47150), in Lot-et-Garonne (regio Nouvelle-Aquitaine).