*Drone footage beschikbaar* Prachtige gezinswoning of potentiële B&B, met prachtig uitzicht en veel
A13178 – Dit huis is zo veelzijdig. Als een groot familiehuis heeft u veel ruimte en accommodatie. Het is uitstekend ingericht als BnB, waarbij de gasten voor zichzelf kunnen zorgen – of u kunt maaltijden voor de gasten bereiden. Er zijn ook mogelijkheden om er een gite van te maken of om de bestaande garage, werkplaats, gereedschapsruimte enz. te behouden – een zeer grote “man cave”!
- Vraagprijs€ 450.000
- Kamers7
- Slaapkamers4
- Badkamers3
- ReferentieUF-A13178
Dit object ligt in Montastruc (47380), in Lot-et-Garonne (regio Nouvelle-Aquitaine).
De makelaar van dit object zal aanwezig zijn op de a.s. Maison en France Infodag. Klik hieronder voor uitgebreide programma-informatie en tickets.
Vergelijkbare objecten