Object met zwembad in Lot-et-Garonne, Nouvelle-Aquitaine

€ 742.000
Oppervlakte 262 m²
Perceel 95920 m²

Bij aankomst word je meteen verrast door de uitzonderlijke omgeving van dit pand, genesteld in 9 hectare weelderig landschap.

Het stenen hoofdhuis is gebouwd op 3 niveaus. Het is prachtig afgewerkt en voorzien van een warmtepomp en overal dubbele beglazing.
Op de begane grond is er een mooie en lichte woonkamer met een moderne open keuken, open haard en zithoek. Vanuit deze kamer heb je direct toegang tot het terras op het zuiden dat uitkijkt op het prachtige zwembad van 10x5m en waar je kunt genieten van het panoramische uitzicht.
Op de eerste verdieping vind je de hoofdingang en een gang die leidt naar 3 ruime slaapkamers, waarvan één met kleedkamer en twee badkamers. De bovenste verdieping bestaat uit een grote overloop, een slaapkamer, een kantoor en een hedendaagse doucheruimte.
Buiten biedt een gebouw met een grote dubbele garage en een gedeeltelijk verbouwd gastenverblijf vele mogelijkheden.

Op het terrein vind je ook een wintertuin en een jeu de boulesbaan met het beste uitzicht. Het terrein bestaat uit bossen en weilanden met een bron en garandeert absolute rust. Niet ver van een middeleeuws dorp en alle voorzieningen. Aarzel niet om een bezoek aan te vragen.

Prijs inclusief makelaarskosten : 742.000 €
Prijs exclusief makelaarskosten : 700.000 €
Inbegrepen koperscommissie: 6 %

  • Vraagprijs€ 742.000
  • Slaapkamers4
  • Badkamers3
  • ReferentieBVI65871

Dit object ligt in Penne-d'Agenais (47140), in Lot-et-Garonne (regio Nouvelle-Aquitaine).