Object met zwembad in Lot-et-Garonne, Nouvelle-Aquitaine

€ 1.579.000
Oppervlakte 335 m²
Perceel 399808 m²

Prachtig landgoed, momenteel in gebruik als hippisch landgoed, met 40 ha omheind land aan één stuk. De prachtige schuur van 1000 m² herbergt momenteel 18 boxen, een zadelkamer, een overdekte verzorgingsruimte en een hooizolder op de eerste verdieping.
Het 17e eeuwse landhuis heeft een prachtige stenen gevel die uitkijkt op een schaduwrijk gebied. De begane grond bestaat uit een prachtige hal, een eetkamer, een zitkamer met een grote open haard, een keuken, een bar, twee slaapkamers en een doucheruimte.
De eerste verdieping, die is omgebouwd tot een appartement, bestaat uit een overloop, een woonkamer, een keuken/eetkamer, twee slaapkamers en twee badkamers met douche, die allemaal moeten worden bijgewerkt.
Vlakbij het hoofdhuis ligt een charmant gastenverblijf met een zitkamer met mezzanine, een keuken, twee slaapkamers en een doucheruimte.
Een prachtig mozaïekzwembad van 15 m x 5 m en een poolhouse maken het geheel compleet.
Toegang tot het terrein is via een lange oprijlaan met elektrische poort en prachtige glooiende weilanden met 2 vijvers aan weerszijden. Het land gaat verder door de bossen om het plateau te bereiken, waar ook een oude ruïne staat.

Dit object in een uitzonderlijke omgeving ligt niet ver van een charmant middeleeuws dorp en alle voorzieningen.
Of je nu een fervent ruiter bent of gewoon op zoek naar een unieke omgeving, dit landgoed is geschikt voor al je projecten.

  • Vraagprijs€ 1.579.000
  • Slaapkamers7
  • Badkamers3
  • ReferentieBVI69841

Dit object ligt in Penne-d'Agenais (47140), in Lot-et-Garonne (regio Nouvelle-Aquitaine).