Object met zwembad in Lot-et-Garonne, Nouvelle-Aquitaine

€ 861.700
Oppervlakte 342 m²
Perceel 29138 m²

EXCLUSIEF BIJ BEAUX VILLAGES! Prachtig stenen landgoed bestaande uit een hoofdhuis en twee gastenverblijven, allemaal recentelijk met smaak gerenoveerd. Gelegen op ongeveer 3 hectare deels bebost terrein, met een bron, zwembad, terrassen en yurt. Talrijke aangelegde buitenruimtes nodigen uit tot meditatie en rust.
Gelegen in een klein gehucht van drie huizen, in de rust van het platteland maar niet volledig geïsoleerd, met een eigen ingang, ligt het met de rug naar de andere twee huizen, wat een zekere privacy garandeert.
Een aantal dorpen met scholen en winkels liggen op minder dan 5 minuten rijden, waaronder Puymirol en Beauville.
Het hoofdhuis bestaat uit een entreehal die leidt naar een woonkamer met inbouwkeuken, toegang tot een prachtig hangend terras, grote slaapkamer met doucheruimte/toilet. Op tuinniveau bevinden zich nog 3 slaapkamers, apart toilet en doucheruimte, terras. Dit huis zit vol karakter en authenticiteit (oude balken, originele terracotta tegels, overdekte terrassen, etc.) maar met het comfort van vandaag.
Het tweede huis is verbouwd tot twee prachtige gastenverblijven, elk met een eigen buitenruimte. Het eerste, van ongeveer 88 m², bestaat uit een overdekt terras, een grote woonkamer met ingerichte keuken, twee slaapkamers en een grote badkamer met douche en wc. De tweede, iets kleiner 86 m², bestaat uit een keuken/eetkamer, woonkamer en twee grote slaapkamers.
Het exterieur bestaat uit een dubbele garage met carport (4 auto’s) en een gedeeltelijk bebost terrein, een volledig aangelegde moestuin en een tuinhuisje. Een zeer zonnig zwembad completeert dit uitzonderlijke object waar het leven goed is!
Overig: phyto-epurassion sanitaire voorzieningen, dubbele beglazing, aangesloten waterputten, yurt met elektriciteit.

  • Vraagprijs€ 861.700
  • Slaapkamers8
  • Badkamers5
  • ReferentieBVI75523

Dit object ligt in Puymirol (47270), in Lot-et-Garonne (regio Nouvelle-Aquitaine).