Een prachtige smaakvol gerenoveerde boerderij met 5 slaapkamers in een rustige omgeving op slechts enkele minuten van het historische

€ 389.900
Oppervlakte 220 m²
Perceel 2274 m²
Aantal kamers 7 kamers

A08689 – Dit landhuis dateert van meer dan 200 jaar geleden en is gerenoveerd tot een hoge standaard met behoud van de prachtige originele kenmerken. Het heeft 5 slaapkamers en 3 badkamers, 2 ontvangstkamers, een zwembad en bijgebouwen. De grote woon / eetkamer met openslaande deuren leidt naar het overdekte terras met uitzicht op het zwembad en het rustige platteland.
Met zijn ruime accommodatie is dit het perfecte familiehuis, maar het zou ook een potentiële zakelijke mogelijkheid kunnen bieden, die zich leent voor een B & B business.
Op meer dan een halve hectare grond staan bijgebouwen die gerestaureerd moeten worden en die ook verdere accommodatie kunnen bieden.
Gelegen aan een rustig landweggetje is het slechts enkele minuten van het populaire stadje Lauzun met al zijn voorzieningen en 10 minuten van Monbahus met zijn internationale school. Bergerac luchthaven ligt op iets meer dan 30 minuten afstand en Bordeaux is ongeveer 1 & 1/2 uur.

  • Vraagprijs€ 389.900
  • Kamers7
  • Slaapkamers5
  • Badkamers3
  • ReferentieUF-A08689

Dit object ligt in Saint-Colomb-de-Lauzun (47410), in Lot-et-Garonne (regio Nouvelle-Aquitaine).