Huis in de Lot-et-Garonne, Nouvelle-Aquitaine

€ 359.000
Oppervlakte 220 m²
Perceel 10000 m²

Natuurstenen landhuis uit 1989 met toren, gastenverblijf en zwembad op ca. 1 hectare grond. Landelijke ligging aan een weg op 2 kilometer van winkelcentrum. Het woonhuis heeft ca. 140 m² woonoppervlak, grotendeels op één niveau.

Indeling begane grond; entree, ruime woonkamer van 50 m² met haard, balkenplafond en 3 openslaande deuren naar overdekt terras aan de zuidzijde, keuken met plavuizen vloer en openslaande deur, 4 slaapkamers, 2 badkamers en een toilet. Op de verdieping nog een slaapkamer.

Het gastenverblijf bevindt zich ook op de verdieping en heeft een woonkamer, keuken, slaapkamer, badkamer en toilet.

Centrale verwarming (olie), dubbel glas.

Van binnen is het pand gedateerd.

Fraai zwembad van 12 bij 6 meter, terrassen rondom en met poolhouse.

  • Vraagprijs€ 359.000
  • Referentie1592

Dit object ligt in Saint-Front-sur-Lémance (47500), in Lot-et-Garonne (regio Nouvelle-Aquitaine).

Aanwezig op kasteeldag

Meer informatie en tickets