Object met zwembad in Lot-et-Garonne, Nouvelle-Aquitaine

€ 638.500
Oppervlakte 292 m²
Perceel 30000 m²

#EXCLUSIEF BIJ BEAUX VILLAGES! Midden in de natuur is dit prachtige karaktervolle pand goed gerestaureerd. Het hoofdhuis is 183 m², en komt binnen in een prachtige ruimte verlicht door een glazen dak. Er is een eetkamer met stenen open haard, keuken, 2 grote slaapkamers, doucheruimte/wasruimte, wc en kleedkamer. Een stenen trap loopt rond de open haard en leidt naar de eerste verdieping waar zich een mezzanine van 72 m², een tv-lounge, een studeerkamer en een slaapgedeelte bevinden.

Bij het huis hoort ook een gastenverblijf van 108 m², dat volledig is gerenoveerd. Het heeft een woonkamer met open haard, keuken die uitkomt op een privéterras, slaapkamer, ouderslaapkamer en mezzanine die gebruikt wordt als tv-hoek of extra slaapkamer. Op tuinniveau: slaapkamer, toilet, doucheruimte/wasruimte.

Elk huis heeft zijn eigen privézwembad. Er is ook een pigeonnier van 36 m², met een kelder van 11 m², een prachtige tabak droogschuur van 98 m², en een functionele broodoven van ongeveer 13 m².

Het landgoed ligt op een terrein van 25675 m² met honderd jaar oude eiken.

Slechts 10 minuten naar voorzieningen, 1 uur naar het vliegveld van Toulouse, 45 minuten naar een treinstation.

Gîte volledig vernieuwd (elektriciteit, dubbele beglazing, dakbedekking, isolatie, sanitair, sanitair, terras en nieuw zwembad van 4 x 8 meter) huis: elektriciteit, sanitair, sanitair, zwembad vernieuwd

  • Vraagprijs€ 638.500
  • Slaapkamers5
  • Badkamers5
  • ReferentieBVI68385

Dit object ligt in Saint-Maurin (47270), in Lot-et-Garonne (regio Nouvelle-Aquitaine).