Charmant stenen huis op drie niveaus, in een mooi dorp.
A06380 – Charmant stenen huis op drie niveaus in een mooi dorp. Het biedt een lichte woonkamer met een prachtig uitzicht, drie slaapkamers, een badkamer, een overdekt terras, een garage alles op een perceel van ongeveer 2999 m².
- Vraagprijs€ 120.000
- Kamers5
- Slaapkamers3
- Badkamers2
- ReferentieUF-A06380
Dit object ligt in Saint-Pastour (47290), in Lot-et-Garonne (regio Nouvelle-Aquitaine).
De makelaar van dit object zal aanwezig zijn op de a.s. Maison en France Infodag. Klik hieronder voor uitgebreide programma-informatie en tickets.