Een aantrekkelijk huis in een klein gehucht met een zwembad op slechts enkele minuten van de populaire en historische stad van
A15947 – Dit prachtige huis met 3 slaapkamers is een heerlijk huis of een perfect vakantiehuis. De woning is recent gebouwd rond een origineel stenen gebouw en heeft een aantal originele kenmerken en een moderne eigentijdse stijl. De kathedraalachtige plafonds zorgen voor een licht en luchtig gevoel en u kunt buiten eten op het overdekte terras met uitzicht op de tuin en het zwembad. Genesteld in een klein gehucht ligt het huis niet ver van de zeer populaire bastide stad Duras waar u bars, restaurants, een scala aan kleine winkels en de prachtige kastelen vindt.
Slechts 35 minuten naar de luchthaven van Bergerac en 1 uur en 20 minuten naar de internationale luchthaven van Bordeaux.
- Vraagprijs€ 255.000
- Kamers5
- Slaapkamers3
- Badkamers1
- ReferentieUF-A15947
Dit object ligt in Duras (47120), in Lot-et-Garonne (regio Nouvelle-Aquitaine).
De makelaar van dit object zal aanwezig zijn op de a.s. Maison en France Infodag. Klik hieronder voor uitgebreide programma-informatie en tickets.
Vergelijkbare objecten