Huis in de Lot-et-Garonne, Nouvelle-Aquitaine

€ 152.000
Oppervlakte 100 m²
Perceel 30000 m²

Voor de liefhebber van oude stenen en restaureren; Prachtig gelegen verzameling gebouwen in L-vorm met toren op 3 hectare grond met uitzicht.

In totaal 500 m² vloeroppervlak, 2 niveaus, compleet te restaureren.

Water- en elektra-aansluiting zijn aanwezig. Septic tank te installeren.

Desgewenst samen te kopen met aangrenzend pand referentie 1600 voor een totaalbedrag van € 606.000,-.

Dominante situering op heuvel met uitzicht in een fraai deel op het grensgebied van de departementen Lot , Lot-et-Garonne en Tarn-et-Garonne. Rustige maar niet geïsoleerde ligging op 3 kilometer van voorzieningen.

  • Vraagprijs€ 152.000
  • Referentie1601

Dit object ligt in Tournon-d'Agenais (47370), in Lot-et-Garonne (regio Nouvelle-Aquitaine).

Aanwezig op kasteeldag

Meer informatie en tickets