Object in van Lot-et-Garonne, Nouvelle-Aquitaine
A17953 – Mooi verscholen, aan het eind van een klein paadje, vindt u dit elegante huis uit 1882. Zonder naaste buren en met 2,5 ha grond rondom het huis, bent u volledig privé, zonder geïsoleerd te zijn. Het historische dorp (een van de Les Plus Beaux Villages de la France) is dichtbij en heeft veel te bieden.
De eigenaren hebben dit huis prachtig gerenoveerd en zoveel mogelijk originele kenmerken behouden. Dit is een prachtig huis, met 6 grote tweepersoons slaapkamers, 5 badkamers en ruime leefruimtes. Buiten in de tuin is er een verwarmd zwembad, en veel grasland voor hun automatische grasmaaiers (2 ezels en een pony!).
Momenteel is het een gezinswoning, maar dit pand zou gemakkelijk een boutique B&B kunnen worden. Wie zou niet op zo’n mooie plek willen verblijven?
Informatie over de risico’s waaraan deze woning is blootgesteld is beschikbaar op de website van Géorisques: https://www.georisques.gouv.fr
Kenmerken
- Vraagprijs€ 799.000
- Type objectOnbekend
- Kamers10
- Slaapkamers6
- Badkamers5
- ReferentieUF-A17953
Locatie
Dit object ligt in Tournon-d'Agenais (47370), in Lot-et-Garonne (regio Nouvelle-Aquitaine).
Aanwezig op Infodag
De makelaar van dit object zal aanwezig zijn op de a.s. Maison en France Infodag, zaterdag 25 november op Kasteel Groeneveld.
Vergelijkbare objecten

Extra groot huizenaanbod
Maison en France is hét tijdschrift over huizen, wonen, leven en werken in Frankrijk. Een magazine dat het midden houdt tussen een inspirerende 'glossy' over Frankrijk en een vakblad voor (toekomstige) huiseigenaren.