Karakteristiek huis en gite met enorme schuur om te verbouwen. In een rustige omgeving, maar niet geïsoleerd.
A11227 – Mooi stenen huis met twee slaapkamers en een badkamer en een gite met een slaapkamer en badkamer. Een enorme schuur met ongelooflijk potentieel. Prachtige tuin met veel fruitbomen en een prachtig uitzicht.
Zeer rustige omgeving.
We houden hiervan en het zal snel verkopen.
Vraag gerust om meer informatie, we nemen u graag mee voor een bezichtiging.
Informatie over de risico’s waaraan deze woning is blootgesteld is beschikbaar op de website van Géorisques: https://www.georisques.gouv.fr
- Vraagprijs€ 175.000
- Kamers9
- Slaapkamers3
- Badkamers2
- ReferentieUF-A11227
Dit object ligt in Verteuil-d'Agenais (47260), in Lot-et-Garonne (regio Nouvelle-Aquitaine).
De makelaar van dit object zal aanwezig zijn op de a.s. Maison en France Infodag. Klik hieronder voor uitgebreide programma-informatie en tickets.