Een prachtige en ruime woning met fantastisch zwembad en buitenruimte in een rustige omgeving.

€ 409.500
Oppervlakte 185 m²
Perceel 5460 m²
Aantal kamers 6 kamers

A15345 – Gelegen op een rustige locatie in de heuvels niet ver van Marmande is deze villa in traditionele stijl het ideale familie- of vakantiehuis.
Nadat u de indrukwekkende entree binnenloopt, vindt u 4 slaapkamers & 2 badkamers verdeeld over 2 verdiepingen plus een grote woonkamer met houtkachel & eetkamer met open haard.
Met de woonkamers & slaapkamers die uitkomen op het prachtige overdekte terras met uitzicht op het zwembad, is dit het perfecte huis om te ontspannen en te genieten van de heerlijke Franse buitenleven.
Naast een ingerichte keuken is er een fantastische zomerkeuken inclusief een barbecue.
Er is ook een studeerkamer & een grote overloop op de eerste verdieping die de aanzienlijke leefruimte vergroot.
De kelder biedt voldoende ruimte voor 2 auto’s en een werkplaats.
Buiten vindt u het 10 x 5 zwembad en een beboste tuin met verschillende fruitbomen.
Voorzieningen zijn slechts een paar minuten rijden en de stad Marmande met zijn hogesnelheidstreinverbindingen ligt op 10 minuten rijden. De luchthaven van Bergerac ligt op minder dan een uur rijden.

  • Vraagprijs€ 409.500
  • Kamers6
  • Slaapkamers4
  • Badkamers2
  • ReferentieUF-A15345

Dit object ligt in Virazeil (47200), in Lot-et-Garonne (regio Nouvelle-Aquitaine).

De makelaar van dit object zal aanwezig zijn op de a.s. Maison en France Infodag. Klik hieronder voor uitgebreide programma-informatie en tickets.

Meer over Maison en France Infodag