Stenen ensemble van een stijlvolle, gerenoveerde boerderij, 2 andere stenen woningen, zwembad en uitzicht op 8 ha

€ 595.000
Oppervlakte 400 m²
Perceel 80768 m²
Aantal kamers 15 kamers

A17602 – Prachtig gelegen, op slechts 8 km van Montcuq, zeer privé, zonder geïsoleerd te zijn. Zoveel potentieel voor dit stenen domein. Het biedt geweldige verhuurmogelijkheden (gîtes) of het is een perfect object voor meerdere families die samen op hetzelfde perceel willen wonen. Er zijn 3 stenen huizen, 2 garages, 2 werkplaatsen en een zwembad, allemaal omgeven door 8 ha grasland en bos. De 3 huizen hebben dubbele beglazing en alle septic tanks voldoen aan de huidige normen. Mooi ingericht en gepresenteerd, is dit huis klaar om in te trekken.

  • Vraagprijs€ 595.000
  • Kamers15
  • Slaapkamers9
  • Badkamers6
  • ReferentieUF-A17602

Dit object ligt in Barguelonne-en-Quercy (46800), in Lot (regio Occitanie).

De makelaar van dit object zal aanwezig zijn op de a.s. Maison en France Infodag. Klik hieronder voor uitgebreide programma-informatie en tickets.

Meer over Maison en France Infodag