Object met zwembad in Lot, Occitanie

€ 695.000
Oppervlakte 320 m²
Perceel 830 m²

EXCLUSIEF VOOR BEAUX VILLAGES! Welkom in La Tour de Templiers – een wachttoren die zijn oorsprong vindt in de Middeleeuwen en naar verluidt een Tempeliers verleden heeft.
In recentere tijden is het sympathiek aangepast en uitgebreid om familieaccommodatie te bieden met in totaal zeven slaapkamers en zes badkamers, verdeeld over zes verdiepingen. De goed onderhouden ommuurde privétuin met zwembad en vrijstaande cottage met twee bedden is een prachtig kenmerk.
Een prachtig huis, geschikt voor gebruik als hoofd-, tweede huis of verhuur (mogelijk als gite – afhankelijk van de benodigde vergunningen) in het hart van een ongerept Lotoise dorp.

  • Vraagprijs€ 695.000
  • Slaapkamers9
  • Badkamers8
  • ReferentieBVI72631

Dit object ligt in Cahors (46000), in Lot (regio Occitanie).