Object in de Lot, Occitanie

€ 1.095.000
Oppervlakte 380 m²
Perceel 33390 m²
Aantal kamers 21 kamers

A07477 – Dit prachtig gerestaureerde stenen landhuis met 7 slaapkamers, 5 badkamers en een grote woonkamer met houtkachel biedt ook 2 zelfstandige studio’s, waarvan 1 met een eigen zitkamer. Op tuinniveau bevindt zich een wijnkelder en werkplaats/opslagruimte.
In de gerenoveerde bijgebouwen bevinden zich 3 gîtes, afgewerkt volgens de hoogste normen en met in totaal 6 slaapkamers, privé terrassen, zomerkeuken en nog eens 3 slaapkamers boven de volledig uitgeruste speelkamer.
Een schuur met 2 verdiepingen wordt momenteel gebruikt als trouwlocatie en biedt ruimte voor verdere ontwikkeling.
Een tennisbaan en een verwarmd zwembad (11x5m) zijn ook beschikbaar.
Het hoofdhuis en het gastenverblijf zijn volledig gemeubileerd beschikbaar.

  • Vraagprijs€ 1.095.000
  • Kamers21
  • Slaapkamers14
  • Badkamers9
  • ReferentieUF-A07477

Dit object ligt in Cassagnes (46700), in Lot (regio Occitanie).